MyBrain Academy

Milí rodičia,

Keďže vieme, aká je dôležitá komunikácia v anglickom jazyku spúšťame na našej ZŠ v budúcom školskom roku unikátny projekt s jazykovou školou "My Brain Academy".  Vašim deťom pomôže zlepšiť komunikačnú angličtinu prostredníctvom "popoludňajších anglických komunikačných klubovpriamo  v priestoroch našej ZŠ školy (deti nemusíte nikam voziť).

Informácie o projekte:

- výučba angličtiny nadväzuje na preberané učivo a slovnú zásobu získanú počas vyučovacieho procesu z hodín angličtiny
- určená pre žiakov 1. a aj 2. stupňa

prostredníctvom myšlienkových máp dovysvetľuje gramatiku, inovatívnym a kreatívnym spôsobom zapája žiakov do konverzácie, odstránia sa  bariéry a strachy rozprávať v angličtine. Plynulosť rozprávania sa výrazne zlepší a tým sa zlepšia aj výsledky v škole.

- výučba prebieha v priestoroch školy, po skončení vyučovania, rodičia nemusia deti nikam voziť
- skupiny sú malé s max.počtom 8 žiakov
- hodina 1 x do týždňa , 60 min, počas celého školského roka.

poplatok pre rodičov 30 Eur /mesačne + jednorázový  úvodný registračný poplatok 30 Eur (viac informácií v priloženom letáku)

" Využite možnosť, aby sa Vaše dieťa zbavilo strachu a blokov rozprávať po anglicky, aby aktívne začalo využívať už v škole nadobudnutú slovnú zásobu. S nami začne dieťa vnímať angličtinu ako bežnú súčasť jeho života a to mu dá možnosti ďalej rásť. Pozrite si prosím  naše ukážky z hodín a skúsenosti rodičov."

Pre zjednodušené prihlasovanie na komunikačné kluby angličtiny My Brain Academy môžete využiť elektronickú prihlášku.
Prihlásiť sa môžete do 29.6.2024.

LINK NA PRIHLÁSENIE TU: Prihláška MY Brain Academy (Prihláška sa stáva záväznou po úhrade zápisného vo výške 30 Eur)

V prípade potreby kontaktujte pani Maju Minarovič - 0911 21 85 85

Oficiálny web My Brain Academy: