8.B na ľade - vianočné korčuľovanie

V stredu 20.12. žiaci 8.B navštívili 
vianočné klzisko v Avione. 
Kto mohol, chcel a vedel, 
doniesol alebo si požičal korčule 
a potom dve hodiny šantil na ľade. 
Bolo to veľmi pekné 
športovo oddychové podujatie 
pred vianočnými prázdninami.
Všetkým odporúčame návštevu klziska 
a želáme výbornú zábavu.
Žiaci 8.B

Najbližšie aktivity

  • Nenašli sa žiadne záznamy
Zobraziť viac

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Ak navštívite stránku, ktorá zapisuje cookies, v počítači sa vám vytvorí malý textový súbor, ktorý sa uloží vo vašom prehliadači. Ak rovnakú stránku navštívite nabudúce, pripojíte sa vďaka nemu na web rýchlejšie. Náš web vám ponúkne relevantné informácie a bude sa vám pracovať jednoduchšie.

Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovanie našich web stránok. Ak si nastavíte blokovanie zápisu cookies do vášho prehliadača, je možné, že web sa spomalí a niektoré jeho časti nemusia fungovať úplne korektne. Viac info k spracúvaniu cookies.