ZŠ Nevädzová

Pohovory

Dňa 2.6.2016 – štvrtok od 15:00 – do 18:00

sa uskutočnia pohovory vyučujúcich s rodičmi.

Cyklotúra 2016

Milí rodičia, deti a priatelia

občianske združenie Nevädza  v spolupráci  so ZŠ Nevädzová Vás pozýva na „ Cyklotúru  2016 “

11. júna 2016 . Pre nedočkavcov bude prebiehať miniturnaj v pingpongu už od 8:00 do 10:00.

Samotný štart cyklovýletu je naplánovaný o 10:00 z areálu školy, po bratislavskej  strane hrádze, až do Hamuliakova . Trasa je dlhá približne 20km, vhodná aj pre deti, prevažne rovinka, pár  prechodov cez vozovku a minimum automobilov.

Trasa: areál  ZŠ , Bajkalská, prechod na hrádzu, bufet Šimany, lodenica bufet Relax, bufet Jamaica (predpokladaná prestávka), bufet mini Vyza, Hamuliakovo – Dunajská riviéra.

Tu bude okolo 13:00 hod. občerstvenie  - guláš, kofola a minerálna voda + malé prekvapenie.

Voľný program  do 15:30 a potom organizovaný presun   tej istej trase  - cca 20km.

Odporúčania: prilba, rukavice,  slnečné okuliare, krém, voda, lopty všetkých veľkostí, badmington .... voliteľné : stolnotenisové rakety (od 8:00 do 10:00  bude prebiehať miniturnaj v pingpongu na nových stoloch vedľa školskej jedálne – deti aj dospelí)

Tešíme sa na Vás

Branislav Jursík

Predseda  OZ Nevädza

Zber vrchnákov

plagát

Žiaci školy, ktorá vyzbiera v prepočte na žiaka najviac vrchnákov, budú na
konci roka odmenení.

Informácie pre stravníkov

Vážení rodičia.

Prostredníctvom triednych učiteľov vaše deti dostali prihlasovacie údaje na internetovú stránku http://eskoly.sk

Po prihlásení do portálu je možné heslo zmeniť. Následne si môžete pozrieť oznamy a jedálny lístok. V jedálnom lístku viete dieťaťu vybrať obed č.1 a č.2, prípadne dieťa odhlásiť z obedu.

vedúca školskej jedálne

Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, prostredníctvom sms alebo e-mailom.

E-MAIL: tatiana.stefunkova@gmail.com

tel.  kontakt: 0904 128 853

ČÍSLO ÚČTU: 2081832659/0200

Odhlásiť obed si môžete denne:

- telefonicky do 8:00

-    SMS

Hospodárenie

Vážení členovia RZ, pedagogický zbor.

V sekcii Rodičovské združenie -> Hospodárenie sme pre Vás spracovali prehľad čerpania prostriedkov podľa tried, ktorých podrobnejšie prehľady nájdete v prílohách (kliknutím na odkazy v zátvorkách). Jednotlivé prílohy sme spracovávali osobitne z dostupných zdrojov, pri čom sme zistili, že nemáme ku všetkým požiadavkám tak detailné informácie, aké by boli potrebné. Aj preto pripravujeme pre budúci rok spresnenie (nie sprísnenie) požiadaviek tak, aby sme takýto prehľad vedeli spracovať bez prácneho dohľadávania informácií.

Dúfam, že bude pre rodičov prínosom, kde každý uvidí ako boli peniaze použité a verím, že bude pre pedagógov (nielen triednych) inšpiráciou pri plánovaní budúceho roka a prípravy požiadaviek.

Na Vaše dotazy rád odpoviem na dostupných kontaktných kanáloch, osobný nevynímajúc

Ing. Lago Dušan

hospodár RZ