ZŠ Nevädzová

PEVNOSŤ BOYARD PRE RODINU

clipboard_20160421_223701_2

Akcia platí len I. stupeň ZŠ.

2 % dane z príjmu

Venujme naše dane našim deťom (aspoň 2%).

Aj pre tento rok sme sa registrovali medzi poberateľov podielu dane z príjmov, hovorovo aj 2%. V sekcii Rodičovské združenie sú pripravené aktualizované informácie pre príspevky 2 % z daní predpripravený (editovateľný) formulár v PDF.

Testovanie 9 - 2016

Naši deviataci absolvovali začiatkom apríla 2016 celoslovenské testovanie. Svoje vedomosti si preverili zo slovenského jazyka a matematiky. Žiaci boli rozdelení do piatich skupín. V štyroch z nich prebehlo testovanie klasickou papierovou a v piatej skupine elektronickou  formou – online.

Na úspešný priebeh celého testovania dozeral externý dozor.

Výsledky z jednotlivých predmetov budú zverejnené koncom apríla 2016.

fotogaléria

Zber vrchnákov

plagát

Žiaci školy, ktorá vyzbiera v prepočte na žiaka najviac vrchnákov, budú na
konci roka odmenení.

Informácie pre stravníkov

Vážení rodičia.

Prostredníctvom triednych učiteľov vaše deti dostali prihlasovacie údaje na internetovú stránku http://eskoly.sk

Po prihlásení do portálu je možné heslo zmeniť. Následne si môžete pozrieť oznamy a jedálny lístok. V jedálnom lístku viete dieťaťu vybrať obed č.1 a č.2, prípadne dieťa odhlásiť z obedu.

vedúca školskej jedálne

Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, prostredníctvom sms alebo e-mailom.

E-MAIL: tatiana.stefunkova@gmail.com

tel.  kontakt: 0904 128 853

ČÍSLO ÚČTU: 2081832659/0200

Odhlásiť obed si môžete denne:

- telefonicky do 8:00

-    SMS