ZŠ Nevädzová

Oznam

23.6. - klasifikačná porada

24. – 29.6.2016

Práca s učebnicami, úprava tried, čistenie skriniek a šatní :

1. – 4. ročník 8:00 – 11:30

5. – 9. ročník 8:00 – 12:15

28.6. – Účelové cvičenie 5. – 9. ročník

29.6. – rozlúčka so žiakmi 9. ročníka

30.6. – nástup žiakov 8:00 – 9:45 vyhodnotenie školského roka,

vydávanie vysvedčení

- prevádzka ŠKD do 16:00

Informácie pre stravníkov

Vážení rodičia.

Prostredníctvom triednych učiteľov vaše deti dostali prihlasovacie údaje na internetovú stránku http://eskoly.sk

Po prihlásení do portálu je možné heslo zmeniť. Následne si môžete pozrieť oznamy a jedálny lístok. V jedálnom lístku viete dieťaťu vybrať obed č.1 a č.2, prípadne dieťa odhlásiť z obedu.

vedúca školskej jedálne

Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, prostredníctvom sms alebo e-mailom.

E-MAIL: tatiana.stefunkova@gmail.com

tel.  kontakt: 0904 128 853

ČÍSLO ÚČTU: 2081832659/0200

Odhlásiť obed si môžete denne:

- telefonicky do 8:00

-    SMS

Hospodárenie

Vážení členovia RZ, pedagogický zbor.

V sekcii Rodičovské združenie -> Hospodárenie sme pre Vás spracovali prehľad čerpania prostriedkov podľa tried, ktorých podrobnejšie prehľady nájdete v prílohách (kliknutím na odkazy v zátvorkách). Jednotlivé prílohy sme spracovávali osobitne z dostupných zdrojov, pri čom sme zistili, že nemáme ku všetkým požiadavkám tak detailné informácie, aké by boli potrebné. Aj preto pripravujeme pre budúci rok spresnenie (nie sprísnenie) požiadaviek tak, aby sme takýto prehľad vedeli spracovať bez prácneho dohľadávania informácií.

Dúfam, že bude pre rodičov prínosom, kde každý uvidí ako boli peniaze použité a verím, že bude pre pedagógov (nielen triednych) inšpiráciou pri plánovaní budúceho roka a prípravy požiadaviek.

Na Vaše dotazy rád odpoviem na dostupných kontaktných kanáloch, osobný nevynímajúc

Ing. Lago Dušan

hospodár RZ