slider 01
Starajme sa spoločne
o našu školu

O škole

Naša škola sa umiestnila v poslednom hodnotení Bratislavských základných škôl v rebríčku medzi 30-timi najlepšími. Na základe rozhodnutia národnej poroty iniciatívy Európskej komisie pre inovačné jazykové projekty sme získali v unikátny certifikát – Európska značka pre jazyky 2013. V nedávnej minulosti sa nám podarilo obnoviť činnosť žiackeho parlamentu, od ktorého si sľubujeme zvýšenie záujmu žiakov o chod školy. Taktiež sme uskutočnili viacero rekonštrukčných činností, napríklad: rekonštrukcia sociálnych zariadení, výmena kanalizácie a vodoinštalácie, revitalizácia športového areálu, ako aj rekonštrukcia elektroinštalácií. Po zmene vo vedení školy z roku 2014 sa snažíme najmä, nie však výlučne udržovať nastolený trend v modernizácií školy, ako aj zapracovaní najnovších učebných postupov.